PLAŻA KLUB Dziwnów domki letniskowe nad samym morzem, domki przy plaży


Komfortowe domki i pokoje nad samym morzem. Noclegi

> Komfortowe domki typu C 4-osobowe

> Komfortowe domy typu A 4-osobowe

> Komfortowe domy drewniane typu S 4-osobowe

> Komfortowe domki murowane typu M

> Domki drewniane typu D 4-osobowe

> Domki typu F 2,3-osobowe

Pokoje w i apartamenty w budynku murowanym

> I piętro: pięć nowych apartamentów z aneksami kuchennymi (od 2 do max 4 osób), z bezpośrednim wejściem z tarasu.

> II piętro: siedem pokoi 2,3 i 4 - osobowych z łazienkami

Szczególnie polecamy:

1. Pokój zabaw i plac zabaw dla dzieci.
Zawsze zależało nam na goszczeniu całych rodzin. Lubimy dzieci. Dlatego  małym milusińskim i ich opiekunom oddajemy do dyspozycji w centralnej części obiektu, duży, atestowany plac zabaw ze zjeżdżalnią, drabinkami i huśtawkami. Natomiast w przestronnej przestrzeni budynku świetlicowego zorganizowaliśmy dla najmłodszych pokój zabaw z nową, atestowaną instalacją do zabaw ruchowych z zabawkami i grami. Codziennie (przed i po plaży, albo w niepogodę) dzieci mogą pobawić się w basenie z kulkami, układać klocki, grać i co najważniejsze zawierać nowe przyjaźnie. Dorosłych  i młodzież zapraszamy na relax przy grze w bilarda lub tenisa stołowego, do korzystania z bezpłatnej sieci wifi i całkiem sporego księgozbioru naszej biblioteki.

2. Wypożyczalnia sprzętu pływającego.
Chcemy pokazać, że wypoczynek nad morzem to nie tylko plażowanie. Proponujemy i namawiamy do wypożyczania morskich kajaków typu sit on top, idealnych do zabawy na fali.

KOMPAK
Jednoosobowy kajak typu sit on top francuskiej firmy DAG. Znakomicie spisuje się na krótkich wycieczkach oraz na plaży. Konstrukcja jego zbliżona jest to deski surfingowej, co pozwala bezpiecznie pokonywać nawet spore fale, czerpiąc z tego dużą frajdę. Doskonale sprawdzi się na morskich wodach przybrzeżnych. Tego typu kajaki są bardzo popularne na morskich plażach całego świata.

DLA KOGO?
Będzie odpowiedni dla kogoś, kto szuka kajaka przede wszystkim na krótkie wycieczki  w strefie przybrzeżnej morza podczas ciepłej, słonecznej pogody. Jest bezpieczny nawet dla najmłodszych i osób, które nie czują się dobrze w okalającym je kokpicie klasycznego kajaka.

TRIBAL
Dwu lub trzy osobowy sit on top, który da całej trójce dużo radości i zapewni fajną zabawę. Bezpieczny, bardzo stabilny kajak dla każdego. Świetnie nadaje do turystyki wodnej w słoneczne dni. W nadmorskich miejscowościach całego świata kajaki tego typu opanowały wypożyczalnie sprzętu wodnego na morskich plażach.

Kajaki wypożyczamy wraz z kamizelkami asekuracyjnymi.

3. Rowery oraz krzesełka dla dzieci w naszej wypożyczalni.
Ścieżki rowerowe przebiegające przez Dziwnów w kierunku Międzywodzia, Pobierowa i Kamienia Pomorskiego dają możliwość bezpiecznych wycieczek rowerowych całymi rodzinami. Posiadamy do wypożyczenia rowery miejskie oraz krzesełka dla dzieci. Przez teren gminy Dziwnów przebiega ścieżka rowerowo-piesza, której znaczna część wiedzie po istniejącym czerwonym szlaku turystycznym E-9. Jest to trasa wzdłuż wybrzeża morskiego, główne poprzez tereny zalesione. Długość ścieżki wynosi 27,5 km.

Na terenie kompleksu znajduje się:

- lodziarnia DOBRE LODY z lodami rzemieślniczymi naszej produkcji  i goframi oczywiście też, tymi z bitą śmietaną, owocami i polewą też:)
- kawiarnia z dobrą kawą, z ciastami wypiekanymi z miłością na miejscu, lodami rzemieślniczymi naszej produkcji, dobrymi winami, drinkami na bazie Prosecco, naturalnymi herbatami, lemoniadami, smoothies ....taka nasza wisienka na torcie z myślą o Państwa wypoczynku i relaksie.
- duży nowy plac zabaw
- pokój zabaw dla dzieci
- zewnętrzna siłownia
- sala rekreacyjna wyposażona w TV, stół do ping-ponga, stół bilardowy oraz darmowy dostęp do internetu
- biblioteczka
- wypożyczalnia rowerów miejskich, siedzeń rowerowych dla dziecka, rowerów dziecięcych i młodzieżowych
- wypożyczalnia kajaków morskich
- wpożyczalnia akcesoriów dziecięcych: łóżeczek, wanienek, krzesełek do karmienia
- parking samochodowy ogrodzony
- na terenie obiektu w budynku głównym działa strefa darmowego internetu.