PLAŻA KLUB Dziwnów domki letniskowe nad samym morzem, domki przy plaży


Komfortowe domki i pokoje nad samym morzem. Noclegi

> Komfortowe domki typu C 4-osobowe

> Komfortowe domy typu A 4-osobowe

> Komfortowe domy drewniane typu S 4-osobowe

> Komfortowe domki murowane typu M

> Domki drewniane typu D 4-osobowe

> Domki typu F 2,3-osobowe

Pokoje w i apartamenty w budynku murowanym

> I piętro: pięć nowych apartamentów z aneksami kuchennymi (od 2 do max 4 osób), z bezpośrednim wejściem z tarasu.

> II piętro: siedem pokoi 2,3 i 4 - osobowych z łazienkami

Szczególnie polecamy:

1. Animacja dla Dzieci.
Zawsze zależało nam na goszczeniu całych rodzin. Lubimy dzieci. Dlatego chcemy dać małym milusińskim i ich opiekunom trochę więcej niż plac zabaw. Zapraszamy do pokoju zabaw z  zabawkami i grami. Codziennie (przed i po plaży, albo w niepogodę) dzieci mogą pobawić się w basenie z kulkami, układać klocki, grać, malować i co najważniejsze zawierać nowe przyjaźnie. Pani animatorka przez 6 dni w tygodniu od godz. 10 do 19.00 czuwa nad porządkiem w bawialni oraz organizuje wspólne czytanie bajek, zajęcia plastyczne, gry zespołowe i zabawy na świeżym powietrzu.

2. Wypożyczalnia sprzętu pływającego.
Chcemy pokazać, że wypoczynek nad morzem to nie tylko plażowanie. Proponujemy i namawiamy do wypożyczania morskich kajaków typu sit on top, idealnych do zabawy na fali.

KOMPAK
Jednoosobowy kajak typu sit on top francuskiej firmy DAG. Znakomicie spisuje się na krótkich wycieczkach oraz na plaży. Konstrukcja jego zbliżona jest to deski surfingowej, co pozwala bezpiecznie pokonywać nawet spore fale, czerpiąc z tego dużą frajdę. Doskonale sprawdzi się na morskich wodach przybrzeżnych. Tego typu kajaki są bardzo popularne na morskich plażach całego świata.

DLA KOGO?
Będzie odpowiedni dla kogoś, kto szuka kajaka przede wszystkim na krótkie wycieczki  w strefie przybrzeżnej morza podczas ciepłej, słonecznej pogody. Jest bezpieczny nawet dla najmłodszych i osób, które nie czują się dobrze w okalającym je kokpicie klasycznego kajaka.

TRIBAL
Dwu lub trzy osobowy sit on top, który da całej trójce dużo radości i zapewni fajną zabawę. Bezpieczny, bardzo stabilny kajak dla każdego. Świetnie nadaje do turystyki wodnej w słoneczne dni. W nadmorskich miejscowościach całego świata kajaki tego typu opanowały wypożyczalnie sprzętu wodnego na morskich plażach.

Kajaki wypożyczamy wraz z kamizelkami asekuracyjnymi.

3. Rowery oraz krzesełka dla dzieci w naszej wypożyczalni.
Ścieżki rowerowe przebiegające przez Dziwnów w kierunku Międzywodzia, Pobierowa i Kamienia Pomorskiego dają możliwość bezpiecznych wycieczek rowerowych całymi rodzinami. Posiadamy do wypożyczenia rowery miejskie oraz krzesełka dla dzieci. Przez teren gminy Dziwnów przebiega ścieżka rowerowo-piesza, której znaczna część wiedzie po istniejącym czerwonym szlaku turystycznym E-9. Jest to trasa wzdłuż wybrzeża morskiego, główne poprzez tereny zalesione. Długość ścieżki wynosi 27,5 km.

NOWOŚCI:

1. Budowa kolejnych domków typu C na miejscu obiektów typu D. Każdy posiada dwie sypialnie, wygodny salon z aneksem kuchennym, łazienkę, taras oraz grill. Zostały już tylko dwa domki typu D.

2. Remont i zmiana układu łóżek w pokoju 7P i 2P..

Na terenie kompleksu znajduje się:
- kawiarnia (czynna od czerwca do pierwszego weekendu września)
- parking samochodowy ogrodzony, dozorowany nocą
- duży nowy plac zabaw
- pokój zabaw dla dzieci z animacją (czynny od początku czerwca do końca sierpnia !!!)
- sala rekreacyjna wyposażona w TV, stół do ping-ponga, stół bilardowy oraz darmowy dostęp do internetu
- biblioteczka
- wypożyczalnia rowerów miejskich, siedzeń rowerowych dla dziecka, rowerów dziecięcych i młodzieżowych
- wypożyczalnia nowoczesnych kajaków
- wypożyczalnia sprzętu plażowego
- wypożyczalnia akcesoriów dziecięcych: łóżeczek, wózków, wanienek, nocników
- na terenie obiektu w budynku głównym działa strefa darmowego internetu.