PLAŻA KLUB Dziwnów domki letniskowe nad samym morzem, domki przy plaży


Zapraszamy do naszej wypożyczalni:

1. Rowery oraz krzesełka dla dzieci
Ścieżki rowerowe przebiegające przez Dziwnów w kierunku Międzywodzia, Pobierowa i Kamienia Pomorskiego dają możliwość bezpiecznych wycieczek rowerowych całymi rodzinami. Posiadamy do wypożyczenia rowery miejskie oraz krzesełka dla dzieci. Przez teren gminy Dziwnów przebiega ścieżka rowerowo-piesza, której znaczna część wiedzie po istniejącym czerwonym szlaku turystycznym E-9. Jest to trasa wzdłuż wybrzeża morskiego, główne poprzez tereny zalesione. Długość ścieżki wynosi 27,5 km.

3. Wypożyczalnia sprzętu pływającego.
Chcemy pokazać, że wypoczynek nad morzem to nie tylko plażowanie. Proponujemy i namawiamy do wypożyczania morskich kajaków typu sit on top, idealnych do zabawy na fali.

KOMPAK
Jednoosobowy kajak typu sit on top francuskiej firmy DAG. Znakomicie spisuje się na krótkich wycieczkach oraz na plaży. Konstrukcja jego zbliżona jest to deski surfingowej, co pozwala bezpiecznie pokonywać nawet spore fale, czerpiąc z tego dużą frajdę. Doskonale sprawdzi się na morskich wodach przybrzeżnych. Tego typu kajaki są bardzo popularne na morskich plażach całego świata.

DLA KOGO?
Będzie odpowiedni dla kogoś, kto szuka kajaka przede wszystkim na krótkie wycieczki  w strefie przybrzeżnej morza podczas ciepłej, słonecznej pogody. Jest bezpieczny nawet dla najmłodszych i osób, które nie czują się dobrze w okalającym je kokpicie klasycznego kajaka.

TRIBAL
Dwu lub trzy osobowy sit on top, który da całej trójce dużo radości i zapewni fajną zabawę. Bezpieczny, bardzo stabilny kajak dla każdego. Świetnie nadaje do turystyki wodnej w słoneczne dni. W nadmorskich miejscowościach całego świata kajaki tego typu opanowały wypożyczalnie sprzętu wodnego na morskich plażach.

Kajaki wypożyczamy wraz z kamizelkami asekuracyjnymi.