PLAŻA KLUB Dziwnów domki letniskowe nad samym morzem, domki przy plaży


REGULAMIN OŚRODKA PLAŻA KLUB

Szanowny Wczasowiczu cieszymy się z Twojej wizyty w naszym ośrodku.
Poniższy regulamin służyć ma udanym wakacjom Naszych Gości oraz sprawnemu funkcjonowaniu zaplecza ośrodka.

1. Dobę hotelową rozpoczynamy o godz. 17.00, kończymy o godz. 10.00
2. Dokumentem upoważniającym do korzystania ze świadczeń w naszym ośrodku jest potwierdzenie rezerwacji” wraz z dowodem wpłat kosztów pobytu.
3. Całkowity koszt pobytu należy uregulować gotówką lub kartą w dniu przyjazdu.
4. Wynajęcie i zdanie domku/ pokoju/apartamentu następuje w obecności personelu ośrodka.
5. Zmotoryzowanym gościom w dniu przyjazdu przydziela się stałe (na czas pobytu) miejsce parkingowe. Na ośrodkowym parkingu nie wolno myć samochodów. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone na parkingu.
6. Korzystanie z oferty usług ośrodka reguluje Cennik Plaża Klub.
7. Goście Plaża Klub odpowiadają za szkody powstałe z ich winy. Powstałe straty z tego tytułu pokrywają na miejscu.
8. Wszelkie usterki w domku/pokoju/apartamentu należy na bieżąco zgłaszać w recepcji.
9. Należy dokładnie zamykać okna i drzwi w momencie opuszczania domku. Plaża Klub nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione lub zagubione przedmioty wartościowe i pieniądze.

10. Zainteresowanym gościom zapewniamy usługę dodatkowego odpłatnego sprzątania. Informacji na temat terminu wykonania usługi sprzątania w wynajmowanym przez Państwa obiekcie udziela recepcja. Personel sprzątający dysponuje kluczami serwisowymi co pozwala wykonać usługę podczas nieobecności gości. Koszt usługi reguluje aktualny cennik recepcji.
11. W domkach akceptujemy zwierzęta domowe za dodatkową opłatą. Właściciele psów zobowiązani są do posiadania aktualnych książeczek szczepień zwierząt. W trosce o otoczenie i dobre samopoczucie pozostałych gości, a zwłaszcza dzieci, stanowczo zakazujemy wyprowadzania psów na terenie ośrodka. Spacerowanie po terenie Ośrodka możliwe jest wyłącznie ze zwierzęciem na smyczy. Pozostawianie zwierząt w domku podczas nieobecności właściciela jest możliwe jedynie gdy są Państwo pewni, że zwierzę nie dokona zniszczeń oraz nie będzie przeszkadzał sąsiadom głośnym szczekaniem.
12. Po godz.23.00 prosimy o ściszenie muzyki oraz zachowanie nie przeszkadzające śpiącym sąsiadom.
13. Bezwzględnie zakazuje się gotowania w domkach i pokojach bez aneksów kuchennych.
14. Prosimy o wywieszanie mokrej bielizny na specjalnych suszarkach. Nie wolno do tych celów rozwieszać sznurków między drzewami.
15. Zabrania się wystawiania mebli z domku/pokoju/apartamentu na zewnątrz. Prosimy o korzystanie wyłącznie z mebli tarasowych.
16. Ze względu na bezpieczeństwo, w momencie wychodzenia, należy sprawdzić czy kuchenka elektryczna została prawidłowo wyłączona.
17. W dniu wyjazdu, w celu usprawnienia pracy personelu sprzątającego, w miarę możliwości prosimy o: wyrzucenie śmieci, zdjęcie pościeli, opróżnienie lodówki oraz jej wyłączenie. Bardzo dziękujemy za pomoc.
18. Personel Plaża Klub jest do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanych wakacji.